Biblioteczka Co czytać

Opowieść o życiu spełnionym – napisana przez niepełnosprawnego mężczyznę, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym.

Dzisiaj przedstawiamy informację o nowości – Pijany z radości! Opowieść o życiu spełnionym.

Pijany z radości! Opowieść o życiu spełnionym
Jean-Baptiste Hibon
Przekład Sylwia Filipowicz
132 x 200 mm, 140 stron, oprawa miękka ze skrzydełkami, ISBN 978-83-7516-674-3
Cena 20 zł

Opowieść o życiu spełnionym – napisana przez niepełnosprawnego mężczyznę, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym.

Autor skłania nas do innego spojrzenia na niepełnosprawność, otwarcie mówiąc o swoich trudnych emocjach, ograniczeniach fizycznych i niezaspokojonych potrzebach. Ale jednocześnie daje świadectwo niezwykłej radości życia, gdyż czerpie z niego maksimum przyjemności i szczęścia, przede wszystkim dzięki rodzinie, pracy i swoim hobby.

Ta napisana z pasją, dynamiczna, pełna humoru i autoironii książka podniesie na duchu każdego, kto jest przygnębiony i zmaga się z rozmaitymi komplikacjami życiowymi, a także sprawi, że inaczej będziemy patrzeć na osoby niepełnosprawne – bez lęku, niepotrzebnego użalania się i poczucia winy, ale ze świadomością ich pełnego, bogatego człowieczeństwa.

Patroni medialni: Przewodnik Katolicki, KI Moje Książki, KAI, Apostolstwo chorych, Granice.pl, Niepełnosprawni.pl. Integracja, Boska.tv.

Drukarnia i Księgarnia Św. Wojciecha Sp. z o.o.
ul. Chartowo 5, 61-245 Poznań
tel. +48 61 659 37 72
www.swietywojciech.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy