Przedruk

Witaj,

Dziękujemy że spotkałeś się z nami na tej stronie. Poniższe pytania i odpowiedzi nie wyczerpują zasad korzystania z serwisu.

1. Co to za serwis? Gdzie ja jestem? Cel http://www.zakonnice.pl/

Chcielibyśmy udostępnić tutaj materiały pomocne w pracy duszpasterskiej, katechetycznej oraz takie które będą wskazówką dla potrzebujących pomocy na krętych ścieżkach wiary.

2. Jak mogę zacząć?

Sprawdź w dziale Współpraca

3. Boję się o moją prywatność, mogę wam zaufać?

Zapisujemy na Twoim komputerze kilka ciasteczek usprawniających działanie serwisu, a sami pobieramy Twoje IP z powodów bezpieczeństwa. Tak, bezpieczeństwa – za jego pomocą będziemy Cię mogli zidentyfikować, jeśli będziesz bezustannie dodawał zabronione przez regulamin treści, więc o ile normalnie korzystasz z serwisu, nie musisz się martwić.

4. Mam świetny pomysł na dalsze rozwijanie serwisu!

Chętnie wysłuchamy wszystkich innych propozycji ulepszeń. Możesz wysłać wszelkie sugestie na nasz adres mailowy. Z pewnością weźmiemy pod uwagę każdy mail.

5. Pamiętaj

Każda umieszczona tutaj treść dostępna jest na licencji Creative Commons BY-NC-SA – Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 2.5, co oznacza że wolno (należy) kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać, tworzyć utwory zależne od tutaj dostępnych na następujących warunkach: uznanie autorstwa: Utwór należy oznaczyć w sposób określony przez Twórcę lub Licencjodawcę, Użycie niekomercyjne:. Nie wolno używać tego utworu do celów komercyjnych.

6. Dlaczego umieszczamy reklamy?

Reklamy na stronie, czasem niekoniecznie odpowiadające treści tej strony pomagają utrzymać domenę i serwer na którym pracujemy, dzięki temu NIE zamierzamy pobierać opłat za udostępniane tu materiały

hastagi na stronie:

#Dominikanki PRZYIECJE ANNY DO ZAKONU CZY JUTRĄ ANNA DOSTANJE LIST #Siostry Misionarki Chrystusa Króla Czy Anna Lyczko dostanje struj zakony #Ania czy jest przyienta czy dostanje list #Misionarkj Chrystusa Króla CZY anna dostanje struj zakony #Siostry Misionarki Chrystusa Króla CZY ANNA DOSTANJE STRUJ ZAKONY #Misionarki Chrystusa Krula Przyiecje kandydatek do Zakonu #Dominikanki WARUNKI PRZYIECJA ANNY DO ZAKONU CZY JUTRĄ ANNA DOSTANJE LIST #Siostry Misionarki Chrystusa Króla KIEDY ANNA DOSTANJE LIST #Siostry Misionarki CHRYSTUSA KRÓLA PRZYIECJE POSTULANTEK DO ZAKONU #Misjonarki Chrystusa Króla CZY ANNA DOSTANJE LIST

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x