Biblioteczka

Apostołowie miłosierdzia Elizy Piotrowskiej

Apostołowie miłosierdzia Elizy Piotrowskiej

Eliza Piotrowska

Apostołowie miłosierdzia

144 strony, 195 x 195 mm, oprawa twarda, ISBN 978-83-7516-926-3

Cena 29,90 zł

Jezus często mówił, że Pan Bóg jest miłosierny. Zachęcał, byśmy i my byli miłosierni jedni dla drugich. Troje polskich świętych pamiętało o tym w sposób szczególny. Przypominali oni wszystkim, że Bóg jest dobry. Poznaj dzieje św. Faustyny Kowalskiej, św. brata Alberta Chmielowskiego i św. Jana Pawła II. Dowiedz się, jakimi byli dziećmi i kim stali się w dorosłym życiu.

Trzy opowieści z serii „Święci Uśmiechnięci”, zebrane w jednym tomie, to pożyteczna i przyjemna lektura dla dzieci i rodziców.

Patroni medialni:

Mały Przewodnik Katolicki, Przewodnik Katolicki, Bliżej Przedszkola, Czasdzieci.pl, Republikadzieci.pl

hastagi na stronie:

#Dominikanki PRZYIECIE ANNY Z PŁOT W STYCZNIU DO ZAKONU #Dominikanki PRZYIECIE ANNY DO ZAKONU Z PŁOT W STYCZNIU 6 #Dominikanki PRZYIECIE ANNY ŁYCZKO DO ZGROMADZENIA UCZENICE KRZYŻA #Dominikanki PRZYIECJE ANNY DO ZAKONU UCZYNKI MIŁOSIERNE ANNY #Dominikanki PRZYIECIE ANNY ŁYCZKO Z PŁOT DO ZAKONU KIEDY PRZYIDŹIE PACZKA DO ANNY #Dominikanki PRZYIECJE KANDYDATEK W LUTYM DO ZAKONU #Dominikanki PRZYIECIE KANDYDATEK W STYCZNIU DO ZAKONU #Dominikanki PRZYIECIE ANNY DO ZAKONU MATKA WYSŁAŁA STRUJ ZAKONY DO ANNY #Dominikanki KIEDY Anna Dostanje SUKIENKE ZAKONĄM Przyiecje do Zakonu #Dominikanki KRZYŻU ŚWIENTY PRZYIECJE ANNY

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy