Biblioteczka

Anselma Grϋna „Sztuka zachowywania umiaru”

Anselma Grϋna „Sztuka zachowywania umiaru”.

Czy chciałbyś odkryć coś, co sprawi, że pewnego dnia z ulgą powiesz: „Mam wszystko, jestem spełnionym i szczęśliwym człowiekiem”?

Wyobraź sobie, że to „coś” odkrył już przed tysiąc pięciuset laty niezwykły mnich, św. Benedykt, i na tej podstawie stworzył słynną Regułę. Książka, którą trzymasz w ręce, czerpie z mądrości tamtego starożytnego tekstu.

Okazuje się bowiem, że tajemnicą szczęśliwego życia jest… sztuka zachowywania umiaru. To umiar decyduje o pełni szczęścia! Ma zasadnicze znaczenie dla zdrowia człowieka (jak mówi przysłowie: Brak umiarkowania jest żywicielką lekarzy), leczy duszę, łagodzi napięcia. Mało tego: uwalnia od presji reklam, pozwala smakować życie, czuć się bezpiecznie i uzyskać to, za czym głęboko tęsknimy. Czy warto zatem czekać na inną książkę?

hastagi na stronie:

#Misionarkj Chrystusa Króla czy Anna dostanje list #Misionarkj Chrystusa Króla CŹY LIST ANNA DOSTANJE #Siostry Misionarkj kiedy Anna dostanje list #Dominikanki PRZYIECJE ANNY DO ZAKONU CZY JUTRĄ ANNA DOSTANJE PACZKE #Dominikanki PRZYIECJE Anny Do Zakonu CZY JUTRĄ ANNA DOSTANJE LIST #Misionarkj Chrystusa Króla #Siostry Misionarkj Chrystusa Króla CZY PACZKE ANNA DOSTANJE

Similar Posts