Czasami miłość wymaga odrobiny zapomnienia…

Informacja prasowa z dnia 9.12.2015 r.

Susan May Warren, Cień twojego uśmiechu, liczba stron: 358, cena: 35,00 zł, ISBN: 978-83-7516-794-8

Czasami miłość wymaga odrobiny zapomnienia…
Płaszcz śniegu może co roku otulać miasteczko Deep Haven, ale nie jest w stanie przykryć rozbitego małżeństwa Noelle i Eliego. Kiedy po dwudziestu pięciu latach para znajduje się na skraju przepaści i lada chwila może dojść do rozwodu, Noelle w wyniku wypadku traci pamięć.

Choć nie doświadcza innych poważnych obrażeń, nie pamięta Eliego, swoich dzieci ani tragedii, która ich podzieliła. Co więcej, Noelle jest zaskoczona, jak bardzo jej życie rozminęło się z jej marzeniami. Gdzie się podziały jej ambicje? Czy tajemnice, które odkryje, zniszczą do końca jej małżeństwo? Czy może utrata wspomnień stanie się szansą na przyszłość?

Cień twojego uśmiechu to poruszająca i żywa historia trudnej miłości, doświadczonej tajemnicami i tragedią. Opowieść o lęku i niepewności, z których może się zrodzić nadzieja na lepszą przyszłość…

O autorce:
Susan May Warren – nagrodzona RITA Award – jest autorką ponad trzydziestu powieści (m.in. Nie znacie mnie), których wartka fabuła i niezapomniane postacie spotkały się z uznaniem zarówno czytelników, jak i krytyki. Zanim Susan wróciła na północne wybrzeże Minnesoty, aby zająć się wyłącznie pisaniem, spędziła osiem lat jako misjonarka w Rosji.

hastagi na stronie:

#Dominikank Przyiecje Anny Łyczko Z Płot Kiędy Anna Jest przyienta #S PASIONISKI #Dominikanki TO MIŁĄŚC DO JEZUSA PRZYIECJE ANNY DO ZAKONU

Authors
Top